1.
Riesling rocks!OPEN AIR FESTIVAL
2.
Milujete víno?A muziku co šlape
a nenechává vás v klidu?
3.
Pod širým nebema v samém srdci Prahy

Riesling rocks! OPEN AIR FESTIVAL

Milujete víno? A šlapající muzika vás nikdy nenechá v klidu?

Vinný bar Vinograf Senovážné náměstí obě potěšení spojuje ve famózní outdoorovou akci! …ani nemusíte jezdit bůhví kam:-) POD ŠIRÝM NEBEM a v SAMÉM SRDCI PRAHY - na Senovážném náměstí, v pětiminutovém dosahu tří stanic metra a mnoha tramvají, najdete jedinečnou letní, rockově-vinnou přehlídku nabízející večer plný zábavy, jídla a pití.

Vybrali jsme k tomu královskou, špičkovou odrůdu RYZLINK RÝNSKÝ a šlapající ROCK´N´ROLL. Ryzlink, zvláště v termínu blížícího se horkého léta, rozhodně osvěží a potěší každého milovníka vín. Rokec zase udrží krev rozpumpovanou a všechny ve skvělé náladě. Vína vždy vybíráme od kvalitních vinařů ze všech koutů světa. Pro ryzlinkové fajnšmekry jsou připraveny i různé libůstky, např. srovnávačka různých klonů ryzlinků z jediné vinice, terroirová vína, raritní vína apod. Jídlo je výhradně z kuchyně šéfkuchaře Vinografu Milana Hořejše.

Festival RIESLING ROCKS však není žádná komplikovaná degustace pro znalce. Festival RIESLING ROCKS prostě znamená kvalitní pití, kvalitní jídlo, zábavu a muziku od těch, kteří svému řemeslu dobře rozumí.

Vstupné zdarma

Vstupné na akci je zdarma, užijte si muziku co hrdlo ráčí!

Návštěvník také obdrží průvodce (tj. katalog nabízených vín). Pro konzumaci (jídlo + pití) je zapotřebí zakoupit „Riesling žetony“, které budou po celou dobu trvání festivalu k mání u pokladny. Skleničku obdržíte buď zdarma nebo bude zálohovaná. Samozřejmě je možné donést si i vlastní.Vstup do prostoru s hudbou je zdarma.

Galerie

Riesling Rocks 2017
Riesling Rocks 2017
Riesling Rocks 2017
Riesling Rocks 2017
Riesling Rocks 2017
Riesling Rocks 2019 se povedl!
Riesling Rocks 2017

Video