1.
Kdyčtvrtek 8. června
15:00 do 22:00
2.
KdeVinograf plaza
(prostor na Senovážném náměstí před Vinografem)
3.
CoVelká rockově-ryzlinková párty
pod širým nebem

Riesling rocks! OPEN AIR FESTIVAL

Děkujeme za vaší účast na RIESLING ROCKS dne 8. června 2017! Poučili jsme se z tohoto prvního ročníku festivalu a příští ročník vás čeká opět skvělý a možná ještě trochu vylepšený zážitek! Pili jste, ochutnávali, srovnávali cca 70 ryzlinků z Německa, Čech i z Moravy, z Rakouska, Francie, Tasmánie, Nového Zélandu, Austrálie, Itálie, Slovenska a z dalších zemí. Pro ryzlinkové fajnšmekry jsme připravili i srovnávačku tří různých klonů ryzlinků (ročník 2016) z jediné vinice vinaře Radka Nepraše z Pavlova, od kterého jsme ochutnali pro porovnání i odrůdové cuvée, tj. směs těchto tří klonů z téže vinice ročníku 2015. Součástí nabídky byla i některá raritní vína. Seznam vín zde (link).

Vrcholem vinařské části byla k mání skvělá kolekce terroirových ryzlinků německého rockového vinaře Martina Tesche z NAHE, který se akce osobně účastnil.

Po celou dobu festivalu vás provázela živá muzika kapel LeDva a rock 'n' roll kapely Bedřich a Zoufalci a také skvělý DJ Strýček Míša.

Vstupné zdarma

Vstupné na akci je zdarma, užijte si muziku co hrdlo ráčí!

Návštěvník také obdrží průvodce (tj. katalog nabízených vín). Pro konzumaci (jídlo + pití) je zapotřebí zakoupit „Riesling žetony“, které budou po celou dobu trvání festivalu k mání u pokladny. Skleničku obdržíte buď zdarma nebo bude zálohovaná. Samozřejmě je možné donést si i vlastní.Vstup do prostoru s hudbou je zdarma.

Video